ממליצים

"רוצה להודות לקריפטו סטארס על ניתוח טכני ברמה גבוהה מאוד, ניתוחים מדוייקים ומפורטים, כניסות בזמן, לקיחת רווחים בזמן תוך ניהול סיכונים מוקפד ויחס אישי ואנושי לכל אחד ואחד, הכל בנועם ודרך ארץ, יישר כח!"
דויד דרהי
"חשבתי שאני יודעת לנתח עד לרגע שהחלטתי להצטרף לקבוצה, לאחר מכן נפתחו עיניי והבנתי שבאמת לא ידעתי כלום. עזרתם לי לפתוח את הדלת להבנה עמוקה ונכונה יותר של עולם הפיננסים כמו כן עולם הקריפטו, מודה לאלוהים על הרגע שהחלטתי להצטרף. ההחלטה הכי טובה שעשיתי!"
נופיה בנבנישתי
"אני נמצא בקריפטו כמשקיע וסוחר כבר כמעל שנה ונמצא בקבוצת טלגרם של אושרי מעל ל 3 חודשים ואף נמצא איתו בעוד קבוצות ווסטאפ שונות שקשורות לקריפטו. חייב לציין שהניתוחי שוק שלו עוזרים לי להבין איפה אני נמצא בטווחי המחירים ולאן השוק יכול ללכת, מספק המון מידע שלא נגיש לכל משקיע וסוחר כמו איך מחירי האופציות משפיעים על המחיר הביטקוין, מכיר לקהילה שלו המון מטבעות איכותיים שעדיין מתחת לראדר ומבין טרנדים בשוק כמו המטהוורס לפני שהתפוצץ למעלה. ממליץ לכל אחד/אחת שמתעניינים בקריפטו הן מכובע של סוחר או כמשקיע להכנס לקבוצה שלו ולספוג מידע"
בן
"אני סוף סוף מרגישה שאני מבינה משהו בשוק הזה ואחרי תקופה ארוכה של בלבול והפסדים קטנים אני סוף סוף מצליחה להרוויח בעקביות ולהבין מה אני עושה. תודה על הכל מרגישה שסידרתם לי את החיים"
בר להב
"אני רוצה להודות לקריפטו סטארס, על היושר המענה ובכלל על הניתוחים שאתם נותנים לי, מהרגע שהצטרפתי לקבוצה התחלתי להבין ללמוד ולראות את הדברים מנקודה אחרת לגמרי! חד משמעית ממליץ עליכם וכל החברים שלי כבר מכירים אותכם. שרק תצליחו!"
אביב בן אמרה

Accessibility Toolbar